ODWOŁANIE OD BANA + SKARGA NA ADMINISTRATORÓW

Post Reply
PandaMix
użytkownik
Posts: 3
Joined: 11 Nov 2017, o 21:35
Płeć:
ITN: PandaMix

ODWOŁANIE OD BANA + SKARGA NA ADMINISTRATORÓW

Post by PandaMix » 21 Sep 2018, o 16:58

UZASADNIENIE ODWOŁANIA + SKARGA NA ADMINISTRATORÓWNick: #Kierownik Esmeralda#
UID: EsXxTlu01YvfVvSsox+3RnN8898=
Banujący: nixys
Powód bana: Powoływanie się na znajomości w administracji

Nick: PandaMix
UID: Sc5SowM9dZK2p+7PhhqnQejvO7c=
Banujący: nixys
Powód bana: Powoływanie się na znajomości w administracjiUważamy, że obydwa bany zostały nadanie niesłusznie, gdyż:
1. Esmeralda nie powoływała się na administratora (PaPaGiVe) tylko zaznaczyła, że zgłosi do niego nieodpowiednie zachowanie administratora, gdyż jest jego przełożonym.
2. Panda cytował tekst, za który niesłusznego bana otrzymała Esmeralda i również za to dostał bana.

Tło sytuacyjne:
Administrator KASING po raz kolejny zaczepił Esmeraldę i pytał się czemu dostał bana na innym serwerze ts3. W pewnym momencie otrzymał prześmiewczą odpowiedź, że dlatego, że żyje. KASING wysłał tę wiadomość Polishxbadgerowi, który chciał zbanować Esmeraldę za obrazę administratora. W związku z tym Esmeralda zaczęła pisać z Polishxbadgerem, który z kolei tę rozmowę wysyłał KONRADOWI, a KONRAD Esmeraldzie. W pewnym momencie Esmeralda wysłała wiadomość, w której mówiła, że jeśli Polishxbadger dalej będzie wysyłał prywatne wiadomości KONRADOWI i KASINGOWI to zgłosi to do vBOSSA (PaPaGiVe), który najprawdopodobniej zgodzi się z Esmeraldą (ze względu na oczywistość nieodpowiedniego zachowania Polishxbadgera). Tę wiadomość KASING wysłał nixysowi, który zbanował Esmeraldę za powoływanie się na administrację. Następnie PandaMix napisał do nixsysa z prośbą o wyjaśnienie bana nadanego Esmeraldzie. Nixys stwierdził, że PandaMix nie wie co do Polishxbadgera pisała Esmeralda, więc PandaMix wysłał wiadomość, która mówiła co Esmeralda miała na myśli, aby udowodnić, że wie czego dotyczyła sytuacja i jak wyglądała, ale nie zdążył dokończyć tego co chciał przekazać po nixys uznał to po raz kolejny za powoływanie się na administratora wyższego rangą i groźby w jego stronę.

Co my o tym myślimy i czego oczekujemy:
Uważamy zachowanie nixysa za szczególnie nieodpowiednie, ze względu na posiadanie przez niego tak wysokiej rangi jak Root, który powinien swoją postawą dawać dobry przykład innym administratorom i użytkownikom. Dodatkowo takie zachowanie Roota wpływa bardzo negatywnie na wizerunek serwera, dlatego postanowiliśmy nie kompromitować nixysa publicznymi screenami z jego zachowania do czasu wyjaśnienia sprawy. Oczekujemy poprawy zachowania Roota na serwerze oraz w ramach rekompensaty za niesłusznie nadanego bana osobistego nas przeproszenia.
Kolejną sprawą jest udostępnianie przez Polishxbadgera prywatnych wiadomości użytkowników. Uważamy, że jest to bardzo niepokojący proceder, który na pol-speaku nie zdarza się po raz pierwszy - ta praktyka powinna być jak najszybciej ukrócona, gdyż po raz kolejny obniża reputację i poziom zaufania użytkowników do administracji. Oczekujemy, że taka sytuacja już nigdy więcej się nie powtórzy a wobec Polishxbadgera zostaną wyciągnięte słuszne konsekwencje.
Ostatnim aspektem, który chcemy poruszyć to prowokujące zachowanie KONRADA i KASINGA. Uważamy, że sprawy dotyczące innych serwerów powinny być załatwiane na innych serwerach a nie na pol-speaku. Ponadto ciągłe zaczepianie Esmeraldy (szczególnie ze strony KASINGA, ale również KONRADA) jest niedopuszczalne - ona wiele razy podkreślała, że sobie tego nie życzy a mimo tego proceder wciąż trwa. Dręczenie użytkowników przez administratorów chyba nie jest dobrze odbierane przez nikogo. Oczekujemy, że taka sytuacja już nigdy więcej się nie powtórzy, a wobec KASINGA i KONRADA zostaną wyciągnięte słuszne konsekwencje.

Podsumowanie:
Powyższa sytuacja z 20 września tego roku jest bardzo skomplikowana i wielowątkowa. Okazuje się, że niestety niektórzy administratorzy popisują się dużą dawką nieprofesjonalizmu, podejmują niesłuszne decyzje i godzą w dobre imię serwera.
Niniejsze odwołanie i skargi zostały napisane dzięki sugestii administratora Puncio, który żywo zainteresował się sprawą i polecił nam opisać całą sytuację i nasze oczekiwania na tym forum.
Liczymy na obiektywne rozwiązanie tej sprawy.


podpisano

#Kierownik Esmeralda# & PandaMix

Post Reply