POL-SPEAK.pl Board

Be Gamer, Stay Gamer

S

Ban Sokół

przez Sokol, 27 gru 2017, o 04:00

Sokol
użytkownik
S

Swój nick: Sokół
Unikatowe ID: K9vGxIueF+Luc0GMZ2RVM19ihvI=
Nick Admina który zbanował: Puncio
Powód bana: Udostępnianie danych użytkownika
Wytłumaczenie: Dostałem tego bana ponieważ Miki mnie sprowokował wyzywał, paciaciak która była na kanale sama dała jej FB i myślałem że on ją dodał więc wszyscy sie mamy to tak o wysłałem jego FB na kanale na którym była nasza zaufana trójca, on zrobił sobie odwet bo się zdenerwował napisał mi na PW "Będzie permik lamusie" coś w tym stylu i poszedł po Administracje, a sam mówił że ma wyj**** kto ma jego FB. Po rozmowie z Administracją otrzymałem Permamentnego bana, dlatego apeluję o unbana.

Po tym jak dostałem bana wszedł na TS'a gdzie siedze i napisał mi: "Obrazek

Pozdrawiam Sokół

PaPaGiVe
Szef | Root | CEO

Swój nick: Sokół
Unikatowe ID: K9vGxIueF+Luc0GMZ2RVM19ihvI=
Nick Admina który zbanował: Puncio
Powód bana: Udostępnianie danych użytkownika
Wytłumaczenie: Dostałem tego bana ponieważ Miki mnie sprowokował wyzywał, paciaciak która była na kanale sama dała jej FB i myślałem że on ją dodał więc wszyscy sie mamy to tak o wysłałem jego FB na kanale na którym była nasza zaufana trójca, on zrobił sobie odwet bo się zdenerwował napisał mi na PW "Będzie permik lamusie" coś w tym stylu i poszedł po Administracje, a sam mówił że ma wyj**** kto ma jego FB. Po rozmowie z Administracją otrzymałem Permamentnego bana, dlatego apeluję o unbana.

Po tym jak dostałem bana wszedł na TS'a gdzie siedze i napisał mi: "Obrazek

Pozdrawiam Sokół
Witaj Sokół,
Po rozmowie z administratorem, który Cię zbanował podjąłem decyzję o ANULOWANIUbana.
Zapraszam na TS
Pozdrawiam,

PaPaGiVe
Boss

Powrót do Bany