POL-SPEAK.pl Board

Be Gamer, Stay Gamer

Mukacz
użytkownik
M

Witam,

jak w tytule mam do Państwa (administracji) parę pytań odnośnie kanału, który mógł by pomieścić od 5-10 osób do 40 na raz.
Poszukuje kanału ts3 związku z stworzeniem nowej gildii w grze World of Warcraft path. 1.1.12 (czytaj 40 os. raidy i tyleż osób przynajmniej na podsłuchu).

Interesujące mnie zagadnienia:
1: Czy jest możliwość stworzenia / otrzymania kanału do 40 os.
2: Czy jest możliwość bym otrzymał możliwość tworzenia ewentualnych 2 pod-kanałów, oraz możliwość ewentualnego mutowania lub kickania osób z danego kanału.
3: Czy jest możliwość bym posiadał możliwość ustawienia hasła na dany kanał (przy raidzie 40 os. w momencie gdy chcę się skupić na grze + jednoczesnym kierowaniu / objaśnianiu / wydawaniu konkretnych poleceń innym graczom nie chciał bym musieć użerać się z przypadkowym śmieszkiem lub znudzonym dzieckiem :p).

Pozdrawiam,
Mukacz ^^

PaPaGiVe
Szef | Root | CEO

Witam,

jak w tytule mam do Państwa (administracji) parę pytań odnośnie kanału, który mógł by pomieścić od 5-10 osób do 40 na raz.
Poszukuje kanału ts3 związku z stworzeniem nowej gildii w grze World of Warcraft path. 1.1.12 (czytaj 40 os. raidy i tyleż osób przynajmniej na podsłuchu).

Interesujące mnie zagadnienia:
1: Czy jest możliwość stworzenia / otrzymania kanału do 40 os.
2: Czy jest możliwość bym otrzymał możliwość tworzenia ewentualnych 2 pod-kanałów, oraz możliwość ewentualnego mutowania lub kickania osób z danego kanału.
3: Czy jest możliwość bym posiadał możliwość ustawienia hasła na dany kanał (przy raidzie 40 os. w momencie gdy chcę się skupić na grze + jednoczesnym kierowaniu / objaśnianiu / wydawaniu konkretnych poleceń innym graczom nie chciał bym musieć użerać się z przypadkowym śmieszkiem lub znudzonym dzieckiem :p).

Pozdrawiam,
Mukacz ^^
Witam,
W odpowiedzi na Twoje pytania:
Na naszym TS-ie jest możliwość otrzymania kanału prywatnego - jest możliwość ustawienia limitów osób na kanał, jak również na poszczególne podkanały.
Odnośnie pkt 1: tak jest możliwość otrzymania kanału do 40 os.
Odnośnie pkt 2: tworzenie podkanałów - tu wystarczy poprosić Administratora - on dorobi podkanały. Tak będziesz mieć możliwość mutowania/kickowania osób na swoim kanale i podkanałach
Odnośnie pkt 3: tak na każdym kanale i podkanale masz możliwość ustawić/zmieniać hasła.

Mam nadzieję, że na wszystkie Twoje pytania udzieliłem odpowiedzi. W razie zdecydowania się na nasz TS (do czego gorąco zachęcam) zapraszam na Strefę pomocy, gdzie załatwisz wszystko z Administratorem.
Pozdrawiam,

PaPaGiVe
Boss

Powrót do Propozycje/Problemy/Pytania