Skarga na Admina ,,Kierownik Esmeralda'',Uraza Urzytkownika.

Post Reply
miki22001
użytkownik

Skarga na Admina ,,Kierownik Esmeralda'',Uraza Urzytkownika.

Post by miki22001 » 25 Dec 2017, o 02:23

Skarga wycofana!
Last edited by miki22001 on 27 Dec 2017, o 00:11, edited 1 time in total.

PaPaGiVe
Szef | Root | CEO

Re: Skarga na Admina ,,Kierownik Esmeralda'',Uraza Urzytkown

Post by PaPaGiVe » 27 Dec 2017, o 00:06

miki22001 wrote:Mój nick: Miki :333
Nick ADMINA: Kierownik Esmeralda
Powód: Niesprawiedliwość, chamstwo - obrazy.

Wyjaśnienie: A więc użytkownik o nicku Michaś zmienił nick na Agata G. po czym ja i mój kumpel Shoyo poszliśmy na Pomoc Techniczną aby uzyskać pomocy, następnie przyszła administratorka - zaczeło się od słowa do słowa i naglę ona wyskoczyła z "frajerze" itd. Po tym ja spytałem się o co jej chodzi a ona powiedziała "O gówno" I nagle dostałem bana za "Rozsyłanie danych osobowych" Sokół/Shoyo wtedy wkurzony powiedział! "A pierdzielcie się wszyscy." I wyszedł oburzony z Teamspeaka oraz stwierdził że taka Administracja psuje ten serwer, po paru minutach próbowałe i to wytłumaczyć i zauważył że dostał bana za "Obraza Administracji" Coś takiego jest nie do zaakceptowania i nie podoba mi się to że administracja sobie robi takie żarty z nas, moim zdaniem Użytkownik Kierownik Esmeralda powinien zostać zdegradowany do Junior Server Admina albo najlepiej stracić swoją posade oraz nie móc powrócić na nią bo to jest szok co się stało, dużo użytkowników traci chęć do przebywania na tym Teamspeaku przez takich właśnie Administratorów.
Witam,
Zostanie przeprowadzona rozmowa z Administratorem, jak również z Tobą.
Pozdrawiam,

PaPaGiVe
Boss

Post Reply