Admin rats (Niesłuszny ban)

Jeżeli dany administrator dopuścił się, według użytkownika serwera, jakiegoś wykroczenia, to prosimy składać skargi tutaj, według podanego wzoru.
Locked
Kugulugu
użytkownik
Posts: 2
Joined: 9 Nov 2016, o 19:57
Płeć:
ITN: Kugulugu

Admin rats (Niesłuszny ban)

Post by Kugulugu » 9 Nov 2016, o 20:04

Dzisiaj 11.09.2016r. Admin rats postanowił uprzykrzyć mi wieczór widząc problem w moim awatarze który (jestem przekonany) nie robi nikomu krzywdy. Lecz on jako "swietny" administrator postanowił zadziałać. Przyszedł do mnie na kanał gdzie siedziałem z kolegą i chciałem dowiedzieć się dlaczego nie mogę mieć takiego awataru. Jego odpowiedź była w miarę słuszna. Kolega z którym siedziałem na kanale zaczął obrażać ratsa, lecz to nie byłem ja, a mimo to dostałem bana za obrażanie "Obraza administratora, odwołania na pol-speak.pl". Co do tego awataru chciałem jednak trochę podyskutować bo według mnie nie był on taki niestosowny, ale admin (zanim zdążyłem powiedzieć swoje argumenty) dał mi bana na 5h.

*****WIEM NIE DOSTOSOWAŁEM SIĘ DO WZORU ALE NIE ZAUWYAŻYŁEM GO

User avatar
PaPaGiVe
Szef | Root | CEO
Posts: 121
Joined: 8 Jan 2014, o 00:29
Płeć:
ITN: PaPaGiGe
Location: Kraków

Re: Admin rats (Niesłuszny ban)

Post by PaPaGiVe » 29 Dec 2016, o 22:16

Kugulugu wrote:Dzisiaj 11.09.2016r. Admin rats postanowił uprzykrzyć mi wieczór widząc problem w moim awatarze który (jestem przekonany) nie robi nikomu krzywdy. Lecz on jako "swietny" administrator postanowił zadziałać. Przyszedł do mnie na kanał gdzie siedziałem z kolegą i chciałem dowiedzieć się dlaczego nie mogę mieć takiego awataru. Jego odpowiedź była w miarę słuszna. Kolega z którym siedziałem na kanale zaczął obrażać ratsa, lecz to nie byłem ja, a mimo to dostałem bana za obrażanie "Obraza administratora, odwołania na pol-speak.pl". Co do tego awataru chciałem jednak trochę podyskutować bo według mnie nie był on taki niestosowny, ale admin (zanim zdążyłem powiedzieć swoje argumenty) dał mi bana na 5h.

*****WIEM NIE DOSTOSOWAŁEM SIĘ DO WZORU ALE NIE ZAUWYAŻYŁEM GO
Witaj,

Na temat twojego bana przeprowadzę rozmowę z Adminem rats
Pozdrawiam,

PaPaGiVe
Boss

Locked