POL-SPEAK.pl Board

Be Gamer, Stay Gamer

Jeżeli dany administrator dopuścił się, według użytkownika serwera, jakiegoś wykroczenia, to prosimy składać skargi tutaj, według podanego wzoru.
M

Admin Puncio - Dziękuje

przez Mastem, 29 paź 2017, o 03:57

Mastem
użytkownik
M

Cóż, dziś 29.10.17 spotkała mnie niecodzienna sytuacja, mianowicie godzina 3.30 w nocy (przypominam o tym że przestawialiśmy już zegarki) nagle wchodzi do nas na kanał Admin Puncio, oczywiście z wielką kulturą przedstawił się wraz z kolegą, wpierw myślałem że znowu zrobiłem coś nie tak i szukali mnie całą noc, ale jednak okazało się że sam od siebie zaproponował nam kanał z tego względu że siedzimy tu codziennie, po krótkiej rozmowie wszystko już było załatwione. Nie mam do powiedzenia nic więcej, niż po prostu Dziękuje Puncio, kanał napewno będzie służyć i tym bardziej zapraszamy c:

PaPaGiVe
Szef | Root | CEO

Mastem napisał(a):Cóż, dziś 29.10.17 spotkała mnie niecodzienna sytuacja, mianowicie godzina 3.30 w nocy (przypominam o tym że przestawialiśmy już zegarki) nagle wchodzi do nas na kanał Admin Puncio, oczywiście z wielką kulturą przedstawił się wraz z kolegą, wpierw myślałem że znowu zrobiłem coś nie tak i szukali mnie całą noc, ale jednak okazało się że sam od siebie zaproponował nam kanał z tego względu że siedzimy tu codziennie, po krótkiej rozmowie wszystko już było załatwione. Nie mam do powiedzenia nic więcej, niż po prostu Dziękuje Puncio, kanał napewno będzie służyć i tym bardziej zapraszamy c:

Witaj,
miło czytać :)
Pozdrawiam,

PaPaGiVe
Vice Boss

Powrót do Raporty