POL-SPEAK.pl Board

Be Gamer, Stay Gamer

I

Odwołanie

przez Iksde, 10 maja 2019, o 19:40

Iksde
użytkownik
I

Nick: Picek
UID: jzqVqqPa28SKR+0VPtAN594Hlpo=
Banujący: Mały Szary Człowiek
Powód bana: Powoływanie się na znajomości w administracji :?:

Kulturalnie poprosiłem szanowną administratorkę małego szarego człowieka o to żeby przerzuciła mnie do admina Christopher’a odmówiła . Powiedziała żebym napisał do niego i poszedł na "Luźne rozmowy z administracja" pomimo tego że nie miałem rangi zarejestrowany :lol:. Po chwili wbił administrator Christopher i przerzucił mnie do siebie na górę. Nagle po około 10 minutach zostałem zbanowany za „Powoływanie się na znajomości w administracji” :lol:

Prosiłbym administracje o opanowanie tej administratorki bądź za sponsorowanie rozmowy z psychologiem.

PaPaGiVe
Szef | Root | CEO

Nick: Picek
UID: jzqVqqPa28SKR+0VPtAN594Hlpo=
Banujący: Mały Szary Człowiek
Powód bana: Powoływanie się na znajomości w administracji :?:

Kulturalnie poprosiłem szanowną administratorkę małego szarego człowieka o to żeby przerzuciła mnie do admina Christopher’a odmówiła . Powiedziała żebym napisał do niego i poszedł na "Luźne rozmowy z administracja" pomimo tego że nie miałem rangi zarejestrowany :lol:. Po chwili wbił administrator Christopher i przerzucił mnie do siebie na górę. Nagle po około 10 minutach zostałem zbanowany za „Powoływanie się na znajomości w administracji” :lol:

Prosiłbym administracje o opanowanie tej administratorki bądź za sponsorowanie rozmowy z psychologiem.
Witaj picek
po wnikliwej analizie sytuacji uznałem ban za niezasadny. W związku z tym Twój ban został anulowany.
Jednak mam kilka uwag:
1. używanie wulgarnych słów na czacie - za coś takiego grozi ban
2. z tego co sprawdziłem na naszym TS masz kilka kont. Wszystkie Twoje konta zostaną skasowane. Jeżeli będziesz tworzyć kolejne konta - będą one banowane lub kasowane.
Twoja prośba o sponsorowanie psychologa - jest nie na miejscu!!!

Po wejściu na TS - proszę się ze mną skontaktować.
Pozdrawiam,

PaPaGiVe
Boss

Powrót do Bany