SemN - ponawiam :)

ZAMKNIĘTA!!
SemN
www.pol-speak.pl

Post SemN - ponawiam :)

18 sty 2015, o 22:48

Imię : Konrad
Nick na Ts3: SemN
Twój Unique ID :qK5uVmlklOm5p9KwWs1kp/cTZGU=
Coś o sobie : Wesoły student, lubiący gry komputerowe, piłkę nożną, muzykę i książki - prosto z Krakowa
Od kiedy korzystasz z Naszego TeamSpeak'a: Kanały na Pol-Speaku miałem wiele razy od kilku lat. Na stałe od kilku tygodni. Mamy ze znajomymi taką tradycję ze w wolnych chwilach przy kompie siedzimy na TS i jak sie komus nudzi to poprostu wbija pogadac :) Ponadto kilka wspolnych gier wymagajacych TS. Stwierdzilem ze nie warto sie błąkać po losowych serwerach które nie sa stabilne a założę własny kanał gdzie kazdy będzie mógł się odnaleźć
Ile dziennie przebywasz na na TeamSpeak3'u: Praktycznie cały czas - jako student wiele wolnych godzin między zajęciami, teraz jestem na etapie czekania na kolejy semestr takze czasu jest jeszcze więcej.
W jakich godzinach przebywasz najcześciej: 1pm - 2am
Dlaczego Ty : Zawsze lubiłem takie społeczności i całe zycie szukam kontaktu z ludzmi. Wielokrotnie miałem różnotematyczne fora, kanały, tworzę na yt. Lubię pomagać i korzystać z możliwości które są mi dane. Ponadto mam kilka pomysłów które przy odrobinie szczęścia możnaby na naszym TS wprowadzic, aby wspolnie tworzona była społeczność a nie była tylko zlepkiem ludzi szukających możliwości komunikowania się.
Czy był(eś/aś) już Admin(em/ką) na innym Ts : jedynie wiele razy mialem wlasny kanał, a ostatnio założyłem swoj serwer ts na próbe by zobaczyc jak się odnajdę i spokojnie daje radę :)
Doświadczenie : Jak wyzej
Jak oceniasz swoje umiejętności na TeamSpeak'u? (0-10) : Umiejętności na TeamSpeaku? :D Zależy co przez to się ma na myśli. Jezeli chodzi o obsługę typu whispery etc to 8/10. Zarządzanie kanałem podobnie albo i lepiej. Nie mam pomysłu co mogloby tu innego trafic :)
Kontakt : ksiemieniec@gmail.com, ewentualnie telefon, lub kanał 194. Tawerna SemN'a

dawid
Szef | Root | CEO

Post Re: SemN - ponawiam :)

31 sty 2015, o 16:50

Podanie odrzucone.

Powrót do Rekrutacja na Admina